Recipeta Me Dantellë Të Zeza 80B

2.99

In stock

SKU: 1190324 Category:

Description

Të brendshme femrash, Recipeta e zezë, me dantella, përforcim dhe rripa të rregullueshëm.
Përbërja: 92% Poliamide – 8% Elastane
Ngjyra E Zezë