Tapet Lëkure Bardhë E Zi Me Thekë 110×65 Cm

8.99

In stock

SKU: 1168336 Category:

Description

Tapet Prej Lëkure Dekorative Në Të Zezë Dhe Të Bardhë Me Thekë Dhe Fund Që Nuk Rrëshqet.
Tapet Ju Ndihmojnë Të Ndryshoni Me Lehtësi Stilin E Hapësirës Tuaj Dhe Të Rinovoni Dekorimin E Saj. Pikturë Njëngjyrëshe, Me Vija, Klasike Ose Prej Lëkure, Zgjidhni Atë Që Ju Përshtatet. Ideale Për Të Gjithë Muajt E Vitit.
Trashësia: 2000 G / M2
Ngjyra E Zezë E Bardhë
Gjatësia X Gjerësia 110×65 Cm
Përbërja 20% Pambuk – 80% Lëkurë