Llastik Flokësh Kabull Formë Zemre Silver Rozë & Blu Për Fëmijë 4 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1179531 Kategori:

Përshkrim

Llastik flokësh për fëmijë kabllo në një grup prej 4 copë në argjend, rozë dhe blu të lehta.
KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.