Xhel Aromatizues Ambienti Aromë Lavander 200 G

1.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157721 Kategori:

Përshkrim

Hapësirë ​​Aromatike Në Formë Xheli Me Aromë Livando. Kthejeni Kapakun Në Mënyrë Që Të Shfaqen Vrimat Dhe Parfumi Të Lirohet. Nëse Nuk Doni Që Të Nuhasë Më Vetëm Kthejeni Kapakun.
*Kujdes! Mbajeni Larg Fëmijëve