Mbajtëse Qiriri Pasqyre Katrore 13×13 Cm

1.29

Ka stok

Kodi JUMBO: 1039229 Kategori:

Përshkrim

Qelqi Me Bazë Qiri, Katror, ​​Pasqyrë.
Vendosni Qirinj Dhe Drita Çaji Sipër Për Një Dekorim Të Veçantë.
Materiali Qelqi Plastik
Gjatësia X Gjerësia 13×13 Cm