Mbajtëse Qiriri E Zezë Me Gold Me Vrima 10 Cm

2.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1155474 Kategori:

Përshkrim

Baza Dekorative E Dritës Së Verdhë, Metali I Shpuar, Me Pjesën E Jashtme Të Zezë Dhe Të Brendshme Prej Ari, Të Shpuar Me Dizajn Pled.
Ngjyra Ari I Zi
Materiali Metalike
Diametri X Lartësia 8.5×10 Cm