Bllok Me Vija Në Formë Bishti Peshku Me Temina & Fletë Lejla 8×19 Cm 80 Fl

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1179625 Kategori:

Përshkrim

Fletore spirale me 40 fletë blu të lehta në formën e një bishti dhe një mbulesë me xixa ngjyrë dhe 40 fletë lejla.
Gjinia Vajze
Ngjyra Shumëngjyrëshe
Madhësia e fletoreve A6
Numri i Fletëve 80
Gjatësia x Gjerësia 8×19 cm