Byzylyk Kundra Mushkonjave

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1098709 Kategori:

Përshkrim

Byzylyk për të hequr mushkonjat dhe pleshtat. Ideale për ekskursione, kampe dhe fshat. Visheni atë në krah ose këmbë. Zgjat deri në 3 javë.