Çantë Plazhi Me Thurje Dizajn Enjoy The Little Things 55x40x16 Cm

7.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1152363 Kategori:

Përshkrim

Çantë plazhi me zinxhir, doreza rripi 28 cm dhe një çantë të bashkangjitur me një tel tërheqës.
Gjatësia x Gjerësia x Gjerësia: 55x40x16 cm
Përbërja: Poliester.
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.