Çantë Shkolle Gri Basketboll 30x14x43 Cm

9.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1196725 Kategori:

Përshkrim

Çanta e shkollës fillore me 3 xhepa, zinxhirë të qëndrueshëm, xhepa anësorë me rrjetë dhe zinxhir, shpinë anatomike dhe shirita ergonomikë me shenja reflektuese dhe dorezë të rehatshme.
Materiali: Pëlhurë sintetike
Gjinia Djali
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 30x14x43 cm