Çantë Shkolle Ushtarake 30x12x44 Cm

5.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1180609 Kategori:

Përshkrim

Çantë shkollore – shpinës ushtarake me 1 hapësirë ​​të madhe dhe një xhep të jashtëm me zinxhir. Ka një shpinë anatomike dhe shirita të butë.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 30x12x44 cm.
Materiali: Pëlhurë sintetike.
Gjinia Djali