Çantë Plazhi Shumëngjyrëshe Me Vija 60x40x22 Cm

5.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1092004 Kategori:

Përshkrim

Çantë plazhi me zinxhir, doreza rripi 25 cm dhe një çantë të bashkangjitur.
Gjatësia x Gjerësia x Gjerësia: 60x40x22 cm
Përbërja: Poliester
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.