Degë Dekoruese Jeshile Me Top Të Kuq 78 Cm

0.50

Ka stok

Kodi JUMBO: 1160727 Kategori:

Përshkrim

Degë Dekorative Me Kërcell Të Gjatë Dhe Lulëzim Të Topit Të Kuq.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Kuqe Jeshile
Materiali Plastike