Dekoruese Party Formë Torte Happy Birthday 25×33 Cm

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1180562 Kategori:

Përshkrim

Varet shenja dekorative e festës për vajzën me tortë me qirinj shumëngjyrëshe dhe vezullim.
Gjinia Vajzë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Gjatësia x Gjerësia 25×33 cm