Drita Dekorative Perde Led E Bardhë Indoor 100 Drita Me Kabull Të Tejdukshëm 4.6 M

12.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1170155 Kategori:

Përshkrim

Dritat LED të Krishtlindjeve ideale për të dekoruar pemën e Krishtlindjes dhe të gjithë shtëpinë. Ata krijojnë një atmosferë unike të Krishtlindjeve!
Punon në 220-240V. Gjatësia e Perdes: 150 cm. Ato nuk mund të zëvendësohen.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 12 vjeç.
Ngjyra e llambës E ngrohtë e bardhë
Shumë llamba 100
Ngjyra e kabllot Transparente
Gjatësia 4.6 m
E zgjerueshme PO
Programet JO
Largësia nga Drita e Parë 300 cm
Përshtatshmëria e hapësirës Brendshme / Jashtë (IP44)