Fletore Muzike 16.7×22.5 Cm 40 Fl

0.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1061149 Kategori:

Përshkrim

Fletore muzikore B5 me mbulesë letre me shkëlqim dhe nota dizajni të muzikës.
Ngjyra Shumëngjyrësh
Materiali Letër
Madhësia e fletores B5
Temat e fletoreve 1
Numri i fletëve 40
Gjatësia x Gjerësia 16,7×22,5 cm