Qiri Dekorativ Xhel Transparent Në Gotë Qelqi Katrore Me Zemra Dhe Gurë 5×5.3 Cm

0.59

Ka stok

Kodi JUMBO: 1182870 Kategori:

Përshkrim

Qiri Xhel Transparent, Në Një Gotë, Zemra Të Kuqe Dhe Gurë.
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Gjatësia X Gjerësia 5×5.3 Cm