Gotë Mbajtëse Katrore Për Qiri E Tejdukshme 5×5 Cm

0.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1158871 Kategori:

Përshkrim

Dekorativ Me Gotë , Xhami, Transparent, Katror.
Kombinoni Ngjyra, Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Gjatësia X Gjerësia X Lartësia 5x5x5.5 Cm