Shilte Karrige Bezhë 39×39 Cm

2.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1161707 Kategori:

Përshkrim

Jastëk Karrige Ngjyrë Bezhë Me Mbushje Shkumë, Të Dyanshëm Pa Zinxhir Me Lidhëse Të Të Njëjtit Pëlhurë Për T’U Lidhur Me Karrigen. Ideale Për Çdo Stinë.
Ai U Jep Rehati Karrigeve Dhe Ju Mund Të Luani Me Ngjyra Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra Bezhë
Përbërja 65% Pambuk – 35% Poliester
Gjatësia X Gjerësia X Trashësia 39x39x3 Cm