Këllëf Jastëku Dekorativ Velvet Gri 45×45 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1142704 Kategori:

Përshkrim

Jastëku Me Dekorim Prej Kadifeje Dimërore, Të Njëanshme Me Zinxhir Gri.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra Gri
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 45×45 Cm