Këllëf Syzesh I Zi

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1079724 Kategori:

Përshkrim

Këllëf syzesh e zezë. Mbron syzet nga pluhuri dhe dëmtimi.
Materiali: UP