Këllëf Jastëku Dekorativ Pelush I Bardhë 40×40 Cm

3.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1110992 Kategori:

Përshkrim

Këllëf Jastëku Për Dekorimin E Mbuluar Me Dimër, Të Dyanshëm Me Zinxhir Në Ngjyrë Të Bardhë Me Dizajn Lulesh.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra E Bardhë
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 40×40 Cm