Krahë Noti Frozen Për Fëmijë 23×15 Cm

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1150877 Kategori:

Përshkrim

Krahët e notit inflatable Dizajni i ngrirë me 2 dhoma të sigurta ajri dhe valvola sigurie. * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç. I përshtatshëm për moshat nga 3 deri në 6 vjeç dhe për peshë nga 18 deri në 30 kg
Gjatësia x Gjerësia: 23×15 cm