Kukull Me Aksesorë Parukerie Me Bateri

24.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1201786 Kategori:

Përshkrim

Lodër kukull 42 cm me flokë të gjatë flokëverdhë, në sallonin e flokëve me shumë aksesorë, flokësh dhe fotografi me modele të ndryshme flokësh. Ju mund ti rregulloni ato me tharëse flokësh. Funksionon në 2 bateri AA (nuk përfshihen).
Gjinia Vajzë
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketimit 40x14x40 cm