Degë Dekoruese Me Dege Të Hapura Me Gjethe Ngjyrë Jeshile 94 Cm

3.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1159460 Kategori:

Përshkrim

Dega Dekorative.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër
Materiali I Produktit Plastike