Lule Dekoruese Lule Bore Rozë 90 Cm

7.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1160734 Kategori:

Përshkrim

Lule Dekorative Me Kërcell Të Gjatë, Hydrangea Rozë.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Rozë
Materiali Plastike