Yll Dekorativ I Kuq Me Xixa Për Majën E Pemës 33 Cm

3.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1144335 Kategori:

Përshkrim

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjeve me model të shpuar dhe ngjyrë të kuqe shkëlqimi.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë E kuqe
Materiali i produktit Metalike