Mbajtëse Qiriri Pasqyre Katrore 20×20 Cm

2.29

Ka stok

Kodi JUMBO: 1149481 Kategori:

Përshkrim

Mbajtëse Qiriri Qelq Me Bazë Katror, ​​Pasqyrë.
Vendosni Qirinj Dhe Drita Sipër Për Një Dekorim Të Veçantë.
Materiali Qelqi Plastik
Gjatësia X Gjerësia 20×20 Cm