Orë Muri Vintage Paris 34 Cm

6.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1189715 Kategori:

Përshkrim

Orë Muri Me Numra Të Cilësisë Së Mirë Me Ngjyra Dhe Tregues Të Zi. Punon Me 1 Bateri Aa (Nuk Përfshihet).
Materiali: Mdf
Materiali I Produktit Dru
Diametri X Lartësia 34×0.5 Cm