Portofol Shkolle Pink 15nf36 20 Cm

2.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1019716 Kategori:

Përshkrim

Këllëf shkollor me zinxhir, pa ndarës brenda, me një xhep të brendshëm me zinxhir në kapak, të serisë 15NF36. Ideale për nxënësit e shkollës fillore dhe adoleshentët.
Materiali: Poliestër