Recipeta Me Dantellë Bezhë 85B

4.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1190321 Kategori:

Përshkrim

Të brendshme femrash, Recipeta bezhë, me dantella, përforcues dhe rripa të rregullueshëm.
Përbërja: 92% Poliamide – 8% Elastane
Ngjyra Bezhë