Recipeta Me Dantellë Të Zeza 80B

4.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1190324 Kategori:

Përshkrim

Të brendshme femrash, Recipeta e zezë, me dantella, përforcim dhe rripa të rregullueshëm.
Përbërja: 92% Poliamide – 8% Elastane
Ngjyra E Zezë