Stilolaps Me Mbajtëse Për Disifektant Rozë & Lejla

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1201554 Kategori:

Përshkrim

Stilolaps me bojë blu dhe trup transparent . Mbushni kutinë me lëng dezifektues dhe përdorni për të dezinfektuar duart tuaja.
Ngjyra Rozë Vjollcë
Materiali Plastikë