Tapet Leshi I Bardhë 55×90 Cm

7.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1055519 Kategori:

Përshkrim

Tap I Bardhë Dekorativ Në Dizajn Dhe Formë Kafshësh, Me Sipërfaqe Që Nuk Rrëshqet Në Pjesën E Poshtme. Ideale Për Çdo Stinë.
Ngjyra E Bardhë
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 55×90 Cm