Lule Dekoruese Gonxhe Trëndafili Lejla 30 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1157921 Kategori:

Përshkrim

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër, Trëndafil Në Ngjyrë Vjollce.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Vjollcë
Materiali Plastike