Lule Dekoruese Trëndafili I Bardhë 30 Cm

1.29

Ka stok

Kodi JUMBO: 1189554 Kategori:

Përshkrim

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër. Trëndafil I Bardhë.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Bardhë
Materiali Plastike