Recipeta Me Dantellë Të Zeza 80B

4.49

На залихама

Шифра производа: 1190324 Категорија:

Опис

Të brendshme femrash, Recipeta e zezë, me dantella, përforcim dhe rripa të rregullueshëm.
Përbërja: 92% Poliamide – 8% Elastane
Ngjyra E Zezë