Libër Ngjyrosje A4 “Sirenë” 32 Fl

1.29

На залихама

Шифра производа: 1188272 Категорија:

Опис

Libër për ngjyrosje A4 për vajza me faqe të para-shtypura bardh e zi me modele sirenash. Libri ka 32 faqe dhe madhësi A4.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletores A4