Mbajtëse Qiriri Pasqyre Katrore 20×20 Cm

1.99

На залихама

Шифра производа: 1149481 Категорија:

Опис

Mbajtëse Qiriri Qelq Me Bazë Katror, ​​Pasqyrë.
Vendosni Qirinj Dhe Drita Sipër Për Një Dekorim Të Veçantë.
Materiali Qelqi Plastik
Gjatësia X Gjerësia 20×20 Cm