Pompë Ajri Me 2 Funksione ”Intex” 37 Cm

7.99

На залихама

Шифра производа: 1162865 Категорија:

Опис

Pompë me të cilën mund të fryni dyshekë, anije dhe sende të tjera të mëdha që mund të fryhen, pompon ajrin nga të dy drejtimet, fryn dhe shfryhet thjesht duke lidhur zorrën ndryshe. Ka një hundë fizarmonike me 3 grykë të ndryshëm për t’iu përshtatur shumicës së valvulave, një trup plastik shumë i qëndrueshëm dhe i lehtë.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia e paketimit: 19x12x38cm